Konzultácie

Zodpovieme vám na otázky týkajúce sa dronov. Radi vám doporučíme aký dron si vybrať, ako získať výstup z letu v podobe dát, ako najlepšie pracovať s informáciami, či v akej forme ich prezentovať vašim klientom.

Nezáleží na tom, či už máte s dronmi skúsenosť, alebo ste začiatočník. Vieme sa vám prispôsobiť. Náš skúsený tím vám poskytne riešenie na mieru.

Poradíme vám aj v týchto oblastiach

Výber dronu

Nemusíte tráviť hodiny porovnávaním jednotlivých dronov a čítaním recenzií na e-shopoch. Naši piloti vedia, ktorý dron bude pre vaše podnikanie ten správny. Aj vzhľadom k aktuálnej legislatíve.

Výber softvéru

Aj pri výbere softwaru sa dá šliapnuť vedľa. Spoločne zvolíme taký, ktorý bude plniť vaše potreby a zároveň šetriť peňaženku.

Legislatíva

Sme experti v dronovej legislatíve. Máme s ňou mnoho skúseností a radi ich s vami budeme zdieľať. Pomôžeme vám dron zaregistrovať, pripravíme všetko potrebné pre získanie licencie na letecké práce a naučíme vás ako s dronom lietať bezpečne a legálne.

Foto-video, alebo letecké snímkovanie?

Dronová legislatíva je zložitá. Potrebujete rozlíšiť letecké snímkovanie od bežných foto a video činností? Pomôžeme vám s tým.

Geodetické práce

Získajte náskok! Dron sa stáva bežnou súčasťou vybavenia profesionálneho geodeta. Vysvetlíme vám ako na to.

Postrek polí, umývanie okien, či inšpekcie jadrovej elektrárne

Máme skúsenosti s rôznymi dronovými aplikáciami. Vieme ako na výnimky a špeciálne povolenia.

Naši spokojní zákazníci