O nás

Sme projekt, ktorý spája odborníkov na všetky oblasti týkajúce sa komerčného využitia dronov.

Od základného výcviku, cez špecializované dronové kurzy, získanie potrebných povolení až po poradenstvo a zabezpečenie najnovšieho hardvéru či softvéru. Vieme, ako rýchlo sa legislatíva a technológie menia. Preto pomáhame spoločnostiam, ktorým drony zjednodušujú a zefektívňujú podnikanie.

Bezpečné a legálne

Naučíme vás lietať bezpečne. Dokumentáciu nechajte na nás, kontroly Dopravného úradu sa už nemusíte báť.

Komunikácia

Hovoríme s vami otvorene. Všetko vám vysvetlíme ľudskou rečou.

Rýchlosť

Vieme, ako všetky náležitosti vybaviť rýchlo tak, aby ste mohli s dronom lietať čo najskôr.

Adam Kacvinský

Je zakladateľom projektu Aprop. Vo svojich 17 rokoch získal pilotnú licenciu na lietadlá a o niekoľko rokov neskôr oprávnenie viesť letecký výcvik. O drony sa začal zaujímať pred 4 rokmi, dnes vedie školenia pre získanie „povolenia na lietanie s dronmi“ a praktické školenie lietania s multirotorovými zariadeniami. Je garantom kvality všetkých služieb a stará sa o ich neustály rozvoj.

Jakub Vanko

Je vyštudovaný geodet, fotogrameter a pilot dronov. Svoju kariéru začal v zahraničí, kde sa venoval výskumu a využitiu dronov v rôznych oblastiach. Dnes má vlastnú geodetickú firmu Beveling a zároveň spolupracuje pri vývoji fotogrametrického softvéru RealityCapture. Svoje know-how odovzdáva na školeniach mapovania a merania, vytvárania modelov pre 3D vizualizácie a virtuálne prehliadky, či pre využitie fotogrametrie v počítačových hrách a filmoch.

Tomáš Bobok

V oblasti malého letectva sa pohybuje viac ako 15 rokov. Letectvom “žije” ako v práci, tak vo svojom voľnom čase. Absolventov dronových školení pripravuje na skúšky na Dopravnom úrade a svoje vedomosti a skúsenosti ďalej posúva pri praktickom výcviku lietania s multirotorovými a fixed-wing zariadeniami.

Pavol Petrovský

O drony sa začal zaujímať v ich prvopočiatkoch, dnes je jeho spoločnosť Xtreme oficiálnym distribútorom dronov značky DJI - lídra na trhu bezpilotných prostriedkov. Je odborníkom na letecké foto, video a hardvér dronov. O pripravovaných novinkách vie všetko, preto našim zákazníkom radí s výberom pokročilých dronov a ich komponentov.

Tomáš Sisák

Je leteckým nadšencom a dlhoročným modelárom. Vyštudoval leteckú dopravu, aktuálne sa venuje technickému odboru údržby lietadiel. Pilotuje športová lietadlá a drony, vyučuje „teóriu“ pre získanie povolenia na dron, ako aj praktické lietanie s multirotorovými zariadeniami.

Naši spokojní zákazníci