Foto-video dronový kurz

Od úplných základov fotografie po dychberúce dronové videá. Vysvetlíme si ako vôbec fotografia vzniká, spolu si nastavíme kameru, ukážeme si ako nalietať tie správne zábery a následne ich spracujeme. Výsledkom bude know-how pre profesionálne fotky a videá z dronovej perspektívy, ktoré môžete predávať svojim klientom.

25 hodín foto a video lekcií

Začneme úplnými základmi fotenia a natáčania s dronom. Vysvetlíme si základné elementy vplývajúce na kvalitu výslednej fotografie a videa, ukážeme si základné typy záberov a následne si ich vo veľmi jednoduchej forme spracujeme pomocou smartfónu. To ocenia hlavne realiťáci a stavební či priemyselní inšpektori. 

V nadstavbovom foto module sa pozrieme na rôzne pokročilé techniky fotenia a profesionálne spracovanie v softvéri Adobe Lightroom.

V 2 nadstavbových video moduloch si ukážeme základné a pokročilé techniky strihu a spracovania videa v profesionálnom programe Davinci Resolve.

Budúci profesionálny dronový fotograf a video producent sa môže tešiť na:

4 samostatné moduly
Pre zanietených laikov sú určené 4 na seba nadväzujúce moduly, ostrieľaný profesionál si vyberie 1 modul pre prehĺbenie zručností.
Interaktívny prístup
Na kurz si môžete priniesť vlastný notebook a dron, zábery získate a spracujete spolu s lektorom. Celý postup od nás dostanete aj v podobe skrípt, aby ste po kurze na nič nezabudli.
Lektor s 10 rokmi skúseností
fotovideo.sucast3text

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum
  • Lorem Ipsum
  • Lorem Ipsum
  • Lorem Ipsum

prihlaska.terminyFotoVideoSkolenia

Aktuálne nie je publikovaný žiadny termín školenia. Ak máte záujem o školenie, kontaktujte nás prosím.

Nezáväzná prihláška

fotovideo.najcastejsieOtazky

Naši spokojní zákazníci